Инфлуенсерката која го „запали“ Јадранот: Погледнете ги нејзините провокативни фотографии од Хрватската ривиера!

Во Хрватска пристигна полската инфлуенсерка Вероника Белик која ја започна својата турнеја по Јадранот, а на друштвените мрежи постојано споделува фотографии.

инстаграм

Вероника својата турнеја ја започна во Сукошана. На Инстаграм сподели фотографии на кои позира на брод.

инстаграм

Една од омилените дестинации на оваа девојка бил Шибеник, од каде што таа објави провокативни фотографии.

инстаграм

„Сонував за ова четири месеци и конечно сонот ми се оствари. Патував 18 часа со автомобил, но вредеше. Хрватска е навистина посебна“, напишала Вероника.

инстаграм

Вероника дипломирала право, но набргу сфатила дека сака да има кариера како инфлуенсерка и манекенка и дека многу повеќе ѝ се исплати да се префрли на Инстаграм каде промовира здрав начин на живот.

инстаграм

Неа ја следат околу 3 милиони луѓе, а ова се некои нејзини провокативни фотографии од одморот на Јадран.

инстаграм

Слични објави

Плус сајз блогерка ја КОПИРА СЕКОЈА КОМБИНАЦИЈА на Меган Маркл: Нејзиниот Инстаграм профил е ЧИСТА ИНСПИРАЦИЈА (ФОТО)

Igor

Долината на куклите: Единственото место пострашно од Чернобил (ФОТО)

Слободен печат

Дизни потврди дека ќе се прави нова верзија на Бамби!

Еспресо

Шминкерот на Џенифер Лопез укажува на грешките што жените несвесно ги прават

Слободен печат

Северина и во карантин може да одржи концерт: Погледнете што се случуваше во куќата на нејзиниот свекор Кеба! (ВИДЕО)

Еспресо

Се сеќавате на оваа буцкаста пејачка од македонската естрада? Таа ослабе и денес е „риба“ и пол (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

два × три =

Слични објави

ЈА УНИШТИ СВОЈАТА УБАВИНА: И пластичните хирурзи во шок поради Меган Фокс (ФОТО)

Igor

Вашето лице изгледа уморно и вашата кожа нема сјај? Оваа маска ќе го реши вашиот проблем!

Еспресо

Обрнете внимание! Храна што треба да ја избегнувате ако сте болни

Еспресо

Кејт Мидлтон повторно воодушевува со скромноста: Идната кралица носи чизми стари 16 години (ФОТО)

Еспресо

Пејачката не е скржава: Северина блесна во фустан од 3.000 долари (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп за 28 март 2019, четврток

Igor