20.8 C
Скопје
21:41 - 19 мај, 2024

Харис Џиновиќ откри дали има нова девојка: Чаршиските муабети се сè погласни!

Во регионалните медиуми денеска одекна веста дека Харис Џиновиќ, по разводот со Мелина и сите скандали, си нашол нова љубов.

Како што се наведува, станува збор за извесна 15 години помлада, успешна деловна жена. Пејачот сега проговори за ова прашање.

„Од кај знаат дали сум нашол петнаесет години помлада, или сто години помлада? Како прво, не сум со девојка, би сакал да сум, но не сум. А, ќе бидам… “, ​рече Харис за телевизија Уна, па додаде:

„Тоа веќе не е штета, штета е кога си во брак. Мислам дека во животот треба да бидеш коректен, да бидеш искрен, чесен и се ќе биде во ред. Немам девојка, би сакала, но немам“.

Да потсетиме, Мелина и Харис Џиновиќ се разведоа по 22 години заеднички живот во кој добија две деца, синот Кан и ќерката Џина.

Слични објави

Вељко Ражнатовиќ осуден за изјавата: „Бирајте што жените…“

еспресо

На победникот на Евровизија Немо му е одземен кристалниот микрофон: „Не знам каде е сега“

еспресо

На Цеца ѝ се слоши среде концерт: „Немав кислород“

еспресо

Ѕвездено време на хороскопските знаци: Ова се вашите судбоносни години од животот

еспресо

„Во еден момент темнината стана неподнослива“: Беjби Лазања се борел со депресија, еве како го нашол спасот

Еспресо

Сите сопруги на Јосип Броз Тито: Пред Јованка, се оженил за девојченце од Русија

еспресо
Се вчитува....