-5.2 C
Скопје
00:41 - 26 јануари, 2022

(ФОТО) „ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ ТИКИ МОЈА, ТЕ САКАМ ДО НЕБО И НИКАД НАЗАД“: Тијана Скулиќ доби уникатен подарок од Миа

Познатата некогашна водителка и инфлуенсерка Миа Костова отсекогаш важела за личност која нема проблем да сподели приватни и интимни детали од сопствениот живот.

Несомнено е дека Миа има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние, но поради веќе препознатливата брутална искреност за секојдневни теми, од јавниот како и од приватниот живот ги доби симпатиите на нејзините фанови на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mia Kostova Official (@miandrija)


Инстаграм – профилот на Миа, вчера беше исполнет со безброј прекрасни фотографии, посветени на една нејзина посебно драга личност. Тијана Скулиќ е девојката одговорна за прекрасните фотографии, видеа и забавни содржини кои Миа ги пласира на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tijana Skulic (@tijanaskulicc)

По повод 26-тиот роденден на Тијана, Миа го исполни инстаграм – стори со прекрасни фотографии со посвета и моменти поминати заедно со Тијана и нејзиниот син Андрија.


Прекрасни патувања, луди забави, многу храна и убаво вино, како и моменти на поддршка, почит и разбирање.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tijana Skulic (@tijanaskulicc)

Тијана има посебно место во животот на Миа. Тијана неколку дена пред роденденот од Миа доби прекрасен подарок, уникатни патики рачно насликани од еден од најпознатите македонски тату – артиски, Горан Мичиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goran Micic Official (@goranmicic_mg)

Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram

Слични објави

(ФОТО) ТОНИ ЦЕТИНСКИ: Среќен роденден Тоше! Ти и Аки повторно запејте ја „Есен во мене“

Милена Ри

ЕЛТОН ЏОН ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУСОТ: Долгоочекуваните концерти се откажани!

М.Р.

СОВЕТИ И ПРИДОБИВКИ НА СЕКС ЗА ВРЕМЕ НА МЕНСТРУАЦИЈА: Табу или задоволство?

Еспресо

(ФОТО) ИЛИНА АРСОВА СЕ ПРОСТИ ОД МАЕСТРО ЏАМБАЗОВ: Ние вака ќе си се памтиме, насмеани и ведри…

М.Р.

(ФОТО) ЛИЛА ОТКРИ СО КОЈ ГО ДЕЛИ КРЕВЕТОТ: Вистински убавец со зелени очи!

М.Р.

РАЗГОВОР СО МАРИЈА ПИЈАНМАНОВ, НАШИНКА ВО ПАРИЗ: Се будам со вкусна паштета од патка, мојот живот наликува на изложба во музеј, сопругот ми го подари Париз!

Ј.К.Д
Се вчитува....