21.8 C
Скопје
17:26 - 23 мај, 2024

(Фото) Тој вози мотор, таа го гушка: Ќерката на Здравко Чолиќ објави фотографии со момчето кое упорно го крие

Постарата ќерка на балканската музичка ѕвезда Здравко Чолиќ е многу популарна на социјалните мрежи. Уна до детали го покажува својот живот, а сега ги изненади сите.

Имено, Уна судејќи по приложените фотографии е вљубена до уши, а на својот инстаграм-профил покажала фотографии со своето момче, но неговото лице го криела.

Вљубената двојка отпатувала за Словенија, а Уна сподели романтични кадри од оваа земја. Потоа се упатиле кон Италија.

Тие прво се возеле на мотор, а Уна силно го прегрнала својат сакан, а потоа отишле во ресторан каде наздравиле со вино.

Да потсетиме, Здравко Чолиќ, кој ја има и ќерката Лара, неодамна зборуваше за своето семејство:

– Горд сум на моето мало семејство, две девојчиња, сега веќе девојки. Сопругата се грижи повеќе. Да беше до мене, сè ќе дозволив. Таа ме критикува, но тоа е така. Од друга страна, не можам да бидам премногу строг, тоа некако ми е тешко, на моменти можам да станам малку посериозен. Претежно сум попустлив – изјавил неодамна Чола за телевизијата „Е“.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic)

Слични објави

Јелена Ѓоковиќ им се обрати на децата на Никола Роквиќ: Го поддржа пејачот и донираше пари

Еспресо

(Фото) Деми Мур импресионираше во Кан: Заносна фигура во жолт секси фустан

еспресо

„Долго бевме пар“: Тајчи откри кој хрватски актер го сакала во деновите на најголема слава

Еспресо

Јована Јеремиќ откри колку заработува: Водителката ја зема оваа вртоглава фигура за само еден час

Еспресо

„Не сум ѝ поранешен сопруг на Драгана Мирковиќ“: Тони Бијелиќ шокираше со изјавата за разводот

Еспресо

Цветна Mесечина: Што да очекувате од полната Mесечина во Стрелец на 23 мај

еспресо
Се вчитува....