19.9 C
Скопје
19:05 - 18 мај, 2022

(ФОТО) СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАЊА: Ќерката на Александар Митевски го прослави 16 -тиот родеден

Нашиот познат пејач, композитор и продуцент, Александар Митевски на својот инстаграм – профил сподели емотивна објава. Денес ќерката на Митевски, Мања Митевска го слави својот 16 -ти роденден.

По повод роденденот на својата помала ќерка пејачот сподели прекрасни фотографии заедно со својата ќерка. На едната фотографија прекрасната Мања има само неколку години, а на втората фотографија има 14 години.

Мојата помала ќерка Мања денес 16. Времето лета, стои во описот на објавата на пејачот.


На Мања и посакуваме најсреќен роденден и најубави желби, а од Митевски очекуваме нова заедника фотографија со неговата принцеза.

Слични објави

Славчо Попоски прогнозира: Многу топло, до 35 степени, проверете кога!

Ј.К.Д

Амбер Херд стисната во ќош од адвокатката на Џони Деп: Овие две важни прашања ја откриваат лагата на глумицата

Еспресо

Љубовта ќе им цвета во јуни: Ова се највљубените и најсаканите хороскопски знаци на почетокот на летото

Еспресо

Три најчести фитнес грешки поради кои се откажуваме од тренинг и слабеење

Еспресо

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо
Се вчитува....