39.8 C
Скопје
16:19 - 19 јули, 2024

(Фото) Се соблече сопругата на Сергеј Трифуновиќ: Таа е 24 години помлада и има жешко тело!

Исидора и Сергеј Трифуновиќ си се ветија на вечна љубов на 12 мај во црквата „Св. Петар и Павле“, а сега, според објавите на Исидора, можеме да забележиме дека двојката заминала на меден месец.

Иако поранешната водителка, која неодамна наполни 28 години, не ја откри локацијата, поради сликите од камили и пустината следбениците заклучија дека парот ужива во Египет.

Покрај бројните локации, г-ѓа Трифуновиќ објави и слика во бикини која предизвика најголемо внимание и коментари.

Она што навистина привлекува внимание, настрана нејзините бикини и тело од милион долари, е новата фризура на Исидора. Русокосата станала бринета, а како изгледа со фризурата и црните бикини погледнете овде:

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....