21.8 C
Скопје
02:19 - 5 јули, 2022

ФОТО: Пејачката Дара Бубамара започна да живее со 23 години помладиот партнер!

Познатата српска пејачка Дара Бубамара ја пронајде својата среќа покрај младиот бизнисмен Тони, а разликата во возраста од скоро две и пол децении не е проблем или пречка за неа.

Таа е насмеана и за заљубена, а како што пишува блиц.рс, момчето скоро се преселило во нејзиниот дом во Белград.

Фото: Инстаграм

– Секогаш кога Дара е во станот во Белград, Тони е со неа. Тие воопшто не се разделуваат, таа го пресели во нејзиниот дом. Луѓето понекогаш ги гледаат чудно и ги коментираат, може да се забележи разликата во возраста, но, ми се чини дека уживаат во тоа. Тие постојано се смеат, расположени се и среќни, како тинејџери. Очигледно декаДара ужива во љубовта и вниманието, Тони знае како да го направи тоа. Таа има и стан во Нови Сад, и таму живеат заедно, на некој начин, и покрај нејзините години, таа врска изгледа сериозна – вели добро информиран извор и додава:

– Зградата на Дара во Белград се наоѓа во елитен дел каде што се собраа многу познати личности. Очигледно не и е проблем да ги гледaат заедно, опуштено се шетаат.

Слични објави

Амбер Херд го продава „свршеничкиот“ подарок од Илон Маск за да плати дел од отштетата за Џони Деп 

Еспресо

(ФОТО) Атрактивната правничка Вероника Билик е една од најпопуларните инфлуенсерки во Полска

Еспресо

Секс симболот на 50-те и 60-те години Џина Лолобриџида денес полни 95 години: „На мои години треба да имам малку мир, но сè уште го немам“

Еспресо

(Видео) Ламбе го потпали протестот пред Влада: „НЕ за францускиот предлог“, „Ако мојата дијагноза е пироман, вашата дијагноза е предавничка“

Еспресо

Катерина Василеска, готвачка на „храна со име и презиме“: Не се прави туризам со сезонци, без кустоси и без автентична локална храна  

Јасмина Кантарџиева Димков

Зеленски во Лугано: „Уништени се 800 згради, училишта, градинки…, 79 болници“, за обнова на Украина се потребни 100 милијарди евра

Еспресо
Се вчитува....