-0.2 C
Скопје
05:16 - 29 јануари, 2022

ФОТО: Пејачката Дара Бубамара започна да живее со 23 години помладиот партнер!

Познатата српска пејачка Дара Бубамара ја пронајде својата среќа покрај младиот бизнисмен Тони, а разликата во возраста од скоро две и пол децении не е проблем или пречка за неа.

Таа е насмеана и за заљубена, а како што пишува блиц.рс, момчето скоро се преселило во нејзиниот дом во Белград.

Фото: Инстаграм

– Секогаш кога Дара е во станот во Белград, Тони е со неа. Тие воопшто не се разделуваат, таа го пресели во нејзиниот дом. Луѓето понекогаш ги гледаат чудно и ги коментираат, може да се забележи разликата во возраста, но, ми се чини дека уживаат во тоа. Тие постојано се смеат, расположени се и среќни, како тинејџери. Очигледно декаДара ужива во љубовта и вниманието, Тони знае како да го направи тоа. Таа има и стан во Нови Сад, и таму живеат заедно, на некој начин, и покрај нејзините години, таа врска изгледа сериозна – вели добро информиран извор и додава:

– Зградата на Дара во Белград се наоѓа во елитен дел каде што се собраа многу познати личности. Очигледно не и е проблем да ги гледaат заедно, опуштено се шетаат.

Слични објави

ОВИЕ 3 РАБОТИ КОИ НОСАТ НЕСРЕЌА ВО ЖИВОТОТ: Направете промена за подобра иднина и среќен живот!

Милена Ри

МОЗОКОТ ИМ РАБОТИ СО „100 НА СААТ“: Овие хороскопски знаци не можат да ги смират мислите

Еспресо

(ФОТО) ОПКРУЖЕНИ СМЕ СО ЕНЕРГЕТСКИ ВАМПИРИ: Како против нив?

М.Р.

КОЈА Е ТАЈНАТА СОСТОЈКА? Мажите со оваа особина се најдобри во кревет

Еспресо

(ФОТО) ОВА Е ТРЕТАТА „СЕСТРА“ НА ЈЕЛЕНА И ВИКТОРИЈА: Убавината е наследна – запознајте ја госпоѓа Спенџарска!

М.Р.

(ФОТО) МИНИ МАУС ЗА ПРВ ПАТ ВО ИСТОРИЈАТА ЈА МЕНУВА ОБЛЕКАТА: Девојката на Мики во елегантно сино одело, креација на Стела Макартни

М.Р.
Се вчитува....