11.8 C
Скопје
00:55 - 15 април, 2024

(Фото) „Одете на редовни прегледи“: Сара Јо сподели фотографија од болница и откри дека била оперирана

Пред неколку дена, српската пејачка Сара Јовановиќ, позната како Сара Јо, објави фотографија од болница, откривајќи дека имала итна операција и им порача на своите следбеници почесто да се грижат за своето здравје. На фотографиите кои ги објави сега – едноставно блеска.

Сара Јо објави фотографија од болничкиот кревет на својот инстаграм-профил на 13 март годинава и на своите следбеници им откри дека итно била оперирана.

„Тоа беше рутинска операција, но би сакала оваа приказна да биде потсетник да одите на редовни прегледи и да го слушате вашето тело“, напиша Сара.

„Последново го научив дури во триесеттите години“, додаде таа.

Фото: Инстаграм/Сара Јо

Таа сега објави серија фотографии на Инстаграм, по повод финалето на „MTikTok Dance Academy“, натпреварување кое го водеше во Словенија, заедно со нејзиниот партнер Жига Сотлар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial)

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....