Фановите на Ванда Икарди во еуфорија: Атрактивната Аргентинка ги почести со нова фотка

Ванда Икарди не престанува да ја шокира јавноста со своите провокативни фотографии.

View this post on Instagram

🐾

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Таа ја искористила посетата на својот сопруг во Париз за да се пофали со најновата фотка на Инстаграм.

View this post on Instagram

I need summer

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Позирала гола до половина, покривајќи ги градите со рацете.

Секако, тоа предизвика големо внимание и еуфорија кај нејзините следбеници, но што ќе каже Мауро на ова?

View this post on Instagram

I’m in Paris today and you ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Слични објави

Рецепт за осветлување на косата: Освен поубава боја, ќе добиете и свилена и сјајна коса

Igor

Со што ги иритирате оние околу вас, според хороскопскиот знак

Igor

ПРЕСЛАТКА ЧЕСТИТКА: Меган Маркл му честиташе на Хари со досега НЕВИДЕНА фотографија од Арчи

Igor

Погледнете како изгледаат кутрињата кои што се мешавина од златен ретривер и пудлица! (ВИДЕО)

Еспресо

Хајди Клум се соблече потполно гола и ги запали социјалните мрежи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кеба направи шоу во „ТЛЗП“, а Северина му кажа неколку зборови и се расплака (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

18 − четиринаесет =

Слични објави

Некогаш НАЈПЛАТЕН МОДЕЛ, а сега непрепознатлива и со целулит (ФОТО)

Igor

Уловен во прељуба: Реакцијата на овој маж кога ќе сфати дека го снимаат е бесценета (ВИДЕО)

Еспресо

Македонец смисли начин како да ги употреби залихите на тоалетна хартија за коцкарски цели (ВИДЕО)

Еспресо

„Жикина династија“ добива продолжение: Во подготовка филмот „Луда година“ – еден актер сигурно се враќа

Еспресо

Имате проблем со постојано одложување на обврските? Еве како да престанете да го правите тоа!

Еспресо

Едноставна како Џесика Алба или бохо стил како Кирстен Данс? Што ќе одберете од црвениот тепих во Лос Анџелес? (ГАЛЕРИЈА)

Igor