Ева Лонгорија заблеска во деколтиран фустан кој најдобро им стои на жени со мали гради

Глумицата Ева Лонгорија (44) се појави на гала-вечерта во Лос Анџелес во организација на фондацијата „Амфар“, а нејзиното гламурозно издание ги воодушеви сите.

За оваа прилика Лонгорија избра долг свечен фустан со потпис на модниот дизајнер Питер Дундас.

eva longoria
Profimedia

Овој модел совршено им прилега на жените со помали гради, бидејќи деколтето полесно „го држат под контрола“.

Жените со помали гради немаат проблеми со ваквите кроеви, а за сите евентуални модни непријатности постојат лепливи ленти кои на дамите им даваат сигурност во позирањето и во уживањето на прославите.

Слични објави

Дали Меган Фокс го остави сопругот поради раперот Машин Ган? Брајан не сака да поверува во тоа

Еспресо

Латино дивата повторно брилира: И со ролка на себе мами погледи! (ФОТО)

Igor

Прочитајте кое е вашето идеално место за живеење според хороскопскиот знак

Igor

„1917“ – Воената драма што ги растревожи срцата на публиката

Слободен печат

Принцот Хари и Меган Маркл ги отследија сите од Инстаграм

Igor

ПРОБЛЕМИ СО МАСНА КОСА? Кажете им „крај“ еднаш засекогаш

Igor

Остави Коментар

5 × 2 =

Слични објави

Mетју Пери од „Пријатели“ раскина со 21 година помладата девојка

Еспресо

Меган Маркл: Кралицата не може да ни забрани да го користиме брендот „Sussex Royal“

Еспресо

Џеј Ло со емотивна фотографија им го честиташе роденденот на своите близнаци (ФОТО)

Еспресо

„Скопјево Медрано, на фаци маски стално“: Раперката Дијана Ог има нов хит! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ужасна исповед на актерката: Јас сум виновна што син ми е во шок-соба!

Igor

„Плачев во хотел, не можев да се смирам“: Карлеуша за манекенското деби на ќерката (ФОТО)

Igor