Драстична промена: Ѕвездата на „Изгубени“ ја избричи главата (ФОТО)

Актерката Еванџелин Лили (40) позната по улогата на Кејт во серијата „Изгубени“, ги изненади фановите со промената на имиџот. На друштвените мрежи објави видео во кое сама ја крати косата и ја бричи главата, а потоа објави фотографии на кои ја долови новата промена.

Instagram

Еванџелин беше препознатлива по својата насмевка и по фризурата, а токму поради бујната коса се појави во кампањата на француската куќа „L’Oreal“.

Некои од фановите не се воодушевени од нејзината трансформација.

Instagram

„Зошто? Те молам, немој! Се надевам дека ова е шега“, коментирале некои надевајќи се дека Еванџелин ја скратила косата поради некоја нова улога.

Други пак се воодушевени од нејзината промена.

„Храбар потег, секоја чест. Сè уште си прекрасна и одвнатре и однадвор“ и пишувале пријателите нагласувајќи дека убавината не е во косата, туку во насмевката, очите и во однесувањето.

Слични објави

Рис Витерспун призна дека била сексуално вознемирувана

Igor

Рита Ора, секси во танга бикини (ФОТО)

Igor

Меган Маркл го прекрши застареното модно правило (ФОТО)

Igor

Џон Клиз: Лондон повеќе не е англиски град

Igor

ЏОРЏ КЛУНИ воодушевен од своите преслатки БЛИЗНАЦИ: На само 2 години знаат нешто што јас се уште не сум го научил

Igor

Оваa убавица е сопруга на познат политичар (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

2 × 3 =

Слични објави

Ексклузивни фотографии од „Златна бубамара“ – Погледнете како е вечерва во „А1 Арената“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Џим Кери со својот одговор ја доведе новинарката во непријатна ситуација! (ВИДЕО)

Еспресо

Колку помала разлика во годините, толку поголеми шанси за успех на врската

Igor

НЕМАШЕ СРЦЕВА АКТИВНОСТ: Алек Болдвин и сопругата го изгубија петтото дете

Igor

НЕ ЗНААТ ШТО СО ПАРИТЕ: Нема да верувате колку пари дал Николас Кејџ за неговиот миленик ОКТОПОД (ФОТО)

Igor

Свадба за време на пандемија – Швеѓанец и Норвежанка направија шумска свадбена церемонија (ФОТО)

Еспресо