Џенифер Лопез растури со танцот околу шипката: Погледнете како се подготвувала (ВИДЕО)

Џенифер Лопез кариерата ја започнала како танчерка во 1991 година кога играла за тогаш популарниот бенд „New Kids On The Block“, а соработувала и со Џенет Џексон. И покрај долгогодишната кариера дури улогата во најновата драма „Hustlers“ ѝ ги донесе толку посакуваните пофалби, дури и од странските критичари кои не ѝ се толку наклонети.

Латино дивата ликот на стриптизерката Рамон го одигра повеќе од маестрално, светските медиуми веќе почнаа да пишуваат дека веројатно ѝ се насмевнува и Оскар.

Los Angeles, - Jennifer Lopez's Making of Hustlers: Conquering the Pole. J-Lo behind the scenes look pole dancing at her house for the movie 'Hustlers' --------- *USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com
*UK Clients - Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 471383031, License: Rights-managed, Restrictions: RIGHTS: WORLDWIDE EXCEPT IN UNITED STATES, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Backgrid UK
Profimedia

Џенифер на јавноста ѝ покажа како всушност изгледале нејзините подготовки за споменатата улога поради која за само два и пол месеци морала да го совлада танцот околу шипка.

Los Angeles, - Jennifer Lopez's Making of Hustlers: Conquering the Pole. J-Lo behind the scenes look pole dancing at her house for the movie 'Hustlers' --------- *USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com
*UK Clients - Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 471383313, License: Rights-managed, Restrictions: RIGHTS: WORLDWIDE EXCEPT IN UNITED STATES, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Backgrid UK
Profimedia

Лопез секој ден и по неколку часа тренирала со професионалната танчерка, а вградила шипки во нејзините три стана.

Погледнете како се подготвувала за улогата на животот.

Слични објави

Тамара Тодевска водителка на MAC: „Очекуваме спектакл, ја славиме музиката и различноста“

Васко Спасоски

Пропадна и вториот брак! Се разведува фолкерката Сани! (ФОТО)

Igor

Српската пејачка во секси бикини го покажа своето совршено тело (ФОТО)

Igor

Најубавата турска двојка доби принова, еве како се вика бебето!

Igor

Летна нега: Заштитете ја кожата од сонцето

Igor

Патниците избраа: Ѕирнете во 17-те најлуксузни хотели во светот (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

петнаесет − тринаесет =

Слични објави

Марија Шерифовиќ по 13 години откри што се случувало на нејзиниот настап на Евровизија кога ја однесе победата!

Еспресо

Ниту заштитна маска не го го спречи Бен Афлек да „ужива“ во пороците (ФОТО)

Еспресо

Рок списанието „Кју“ по 34 години постоење, ќе престане да се печати

Еспресо

Ова битолско „чупе“ треба да се најде на разгледница за градот (ФОТО)

Igor

Никол Кидман заплакала на црвениот килим кога ја дознала оваа страшна вест! (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскопот ви открива: Еве која е најпривлечната особина на секој знак!

Igor