11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

Дара Бубамара на роденденот на Јелена Карлеуша се појавила со „мечка“ од 150.000 евра (ВИДЕО)

Дара Бубамара (44) беше една од гостинките на 42. Роденден на Јелена Карлеуша, која поп-ѕвездата го прослави на 17 август, во својата нова вила.

Бубамара на прославата дошла во тесен црн фустан, високи потпетици, но малкумина гледале во неа, бидејќи погледите ги привлекол нејзиниот „мерцедес“ од 150.000 евра.

Пејачката автомобилот го купила на крајот од 2019 година, но како што се зборува, таа не ја платила сумата која ја напишавме, туку дава месечна рата.

Имено, автомобилот е земен од Тони Бијелиќ, сопругот на Драгана Мирковиќ, кој на многумина од естрадата им изнајмува и им продава автомобили.

https://www.youtube.com/embed/ZHGUShWpZSM
Тоа значи дека тие месечно му плаќаат договорена сума, а потоа автомобилот да му го вратат, да земат друг, па да плаќаат нова договорена сума.

Секако, цената која ја плаќаат на месечно ниво, зависи од квалитетот на автомобилот.

Слични објави

ВИДЕО+ФОТО | „14 ГОДИНИ БЕЗ ТЕБЕ И ПАК ВРНЕ“: Весна, Каролина, Игор, Калиопи, Тамара, Елена… со емотивни објави за Тоше

M.Р.

НЕМА ДА СЕ ЗДЕБЕЛИТЕ!: 5 намирници кои смеете да ги јадете и на полноќ

Еспресо

БЕСТСЕЛЕРОТ ЌЕ ДОБИЕ ТВ СЕРИЈА: Последните денови на Џон Ленон од поглед на неговиот убиец

Ј.К.Д

ТОП СОВЕТ ЗА СЛАБЕЕЊЕ: Зошто е важно за топење на мастите да сме малку гладни?

Еспресо

ДАЛИ СТЕ ВИЕ МЕЃУ НИВ?: Ова се најљубоморните и најпосесивните хороскопски знаци

Еспресо

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Како да направите совршени ражничи овој викенд

jasmina.kantardzieva
Се вчитува....