-0.2 C
Скопје
06:13 - 29 јануари, 2022

Дара Бубамара на роденденот на Јелена Карлеуша се појавила со „мечка“ од 150.000 евра (ВИДЕО)

Дара Бубамара (44) беше една од гостинките на 42. Роденден на Јелена Карлеуша, која поп-ѕвездата го прослави на 17 август, во својата нова вила.

Бубамара на прославата дошла во тесен црн фустан, високи потпетици, но малкумина гледале во неа, бидејќи погледите ги привлекол нејзиниот „мерцедес“ од 150.000 евра.

Пејачката автомобилот го купила на крајот од 2019 година, но како што се зборува, таа не ја платила сумата која ја напишавме, туку дава месечна рата.

Имено, автомобилот е земен од Тони Бијелиќ, сопругот на Драгана Мирковиќ, кој на многумина од естрадата им изнајмува и им продава автомобили.

https://www.youtube.com/embed/ZHGUShWpZSM
Тоа значи дека тие месечно му плаќаат договорена сума, а потоа автомобилот да му го вратат, да земат друг, па да плаќаат нова договорена сума.

Секако, цената која ја плаќаат на месечно ниво, зависи од квалитетот на автомобилот.

Слични објави

ОВИЕ 3 РАБОТИ КОИ НОСАТ НЕСРЕЌА ВО ЖИВОТОТ: Направете промена за подобра иднина и среќен живот!

Милена Ри

МОЗОКОТ ИМ РАБОТИ СО „100 НА СААТ“: Овие хороскопски знаци не можат да ги смират мислите

Еспресо

(ФОТО) ОПКРУЖЕНИ СМЕ СО ЕНЕРГЕТСКИ ВАМПИРИ: Како против нив?

М.Р.

КОЈА Е ТАЈНАТА СОСТОЈКА? Мажите со оваа особина се најдобри во кревет

Еспресо

(ФОТО) ОВА Е ТРЕТАТА „СЕСТРА“ НА ЈЕЛЕНА И ВИКТОРИЈА: Убавината е наследна – запознајте ја госпоѓа Спенџарска!

М.Р.

(ФОТО) МИНИ МАУС ЗА ПРВ ПАТ ВО ИСТОРИЈАТА ЈА МЕНУВА ОБЛЕКАТА: Девојката на Мики во елегантно сино одело, креација на Стела Макартни

М.Р.
Се вчитува....