24.8 C
Скопје
13:15 - 25 мај, 2024

Данијела Мартиновиќ проговори за здравствените проблеми: „Морам да се носам со “

Данијела Мартиновиќ неодамна гостуваше во поткастот за „Zvijezde pjevaju“, каде беше дел од жири-комисијата во 13. сезона од оваа забава емисија.

Водителката Уршула Тољ ја праша пејачката како секогаш изгледа толку убаво и младолико, а Мартиновиќ ѝ призна дека никогаш не се чувствувала како убава жена.

„На пример, Лејла е убава, згодна и има долги нозе. Убава жена е. Јас отсекогаш се чувствував како личност која е блиска со сите, како девојка од соседството“, објасни таа.

Но, Мартиновиќ ѝ се заблагодари на водителката за комплиментот и ѝ кажа дека нејзините зборови се прекрасни.

„Што се однесува до храната, многу внимавам што ставам во телото. Поради некои здравствени проблеми, морав да почнам да внимавам на исхраната. Но, еве, има малку светлина на крајот од тунелот и се обидувам да се справам со тоа“, откри пејачката.

Слични објави

Синот на Драгана Мирковиќ размислува за селење во Белград: „Тука веќе никој не верува во Бога“

еспресо

Неделен хороскоп (од 27 мај до 2 јуни): Вистински момент за Близнаците, промени за Девиците, добра вест за Јарците…

еспресо

(Фото) Никола Роквиќ нападнат поради срамни изјави од минатото: „Човек има право да се промени“

еспресо

Астропрогноза за сабота, 25 мај: Убедливост за биковите, привлечност за стрелците

еспресо

Среќен викенд: Три хороскопски знаци ќе имаат многу среќа во сабота и недела

еспресо

Нетфликс забрани прашања за Бен Афлек: Џенифер Лопез во промотивна турнеја на филмот „Атлас“

еспресо
Се вчитува....