Бела Торн застана во одбрана на својот колега: Нема шанси тој да е канибал

Актерката Бела Торн застана во одбрана на својот колега Арми Хамер, кој периодов се соочува со обвиненија за бизарни сексуални фантазии и канибализам.

Имено, Бела на својот инстаграм-профил сподели фотографија од него покрај која напиша дека станува збор за ширење лажни информации.

Искрено, не можам да верувам во ова… Луѓето се луди и го лажираат ова. Жал ми е за него и неговите деца… Оставете ги него и неговото семејство на мир. Нема шанси тој да е е*ен канибал“, напиша 23-годишната актерка, која воедно истакна дека на Интернет кружат милиони „принтскрин“ слики од екран.

Instagram
Instagram

Поранешната девојка на актерот, Кортни Вуцековиќ, неодамна откри дека додека била во врска со актерот, тој ѝ рекол дека сака да ја „испече“ и „изеде“.

Хамер своите „груби“ сексуални преференции ги објави во интерјву за „Плејбој“ во 2013 година.

Ми се допаѓа гребање по вратот и косата и сето тоа. Но, тогаш влегувате во брак и вашите сексуални апетити се менуваат. Мислам, не можете да ја влечете вашата сопруга за коса“, изјави тој, но подоцна тврдеше дека бил пијан за време на интервјуто и дека не се сеќава на ништо.

Instagram
Instagram

Хамер поради сегашниот скандал го паузираше и снимањето на филмот со Џенифер Лопез и се повлече од јавноста.

Во очи на злобните и лажни напади врз мене, не можам со мирна совест сега да ги оставам моите деца на четири месеци за да снимам филм во Доминиканска Република. Лајонсгејт ме поддржува во ова и навистина сум им благодарен“, изјави актерот за „Пејџ Сикс“.

Преземено од Слободен Печат.

Слични објави

Летна нега: Заштитете ја кожата од сонцето

Igor

Рис Витерспун призна дека била сексуално вознемирувана

Igor

Летаат пари на сите страни: Жаре Бербер и неговите пријатели од бендот направија хаос во кафеана (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ова е рекламата која ја снимија Вилијам, Хари, Кејт и Меган (ВИДЕО)

Igor

Српските ѕвезди на свирките во Хрватска заработуваат и до 12.000 евра за два часа пеење

Igor

ФОТО | Џастин Бибер јавно се тестираше од ковид -19: Каков е резултатот?

Слободен печат

Остави Коментар

7 − три =

Слични објави

Анџелина Џоли не сака да биде пријателка со Пит: „Тој ми го преврте животот наопаку!“

Igor

Што НЕ ТРЕБА да јадете за појадок ако сакате да ослабнете

Igor

Омилениот глумец од „Лудите седумдесетти“ обвинет за силување на три жени: Му се заканува казна од 45 години!

Еспресо

Мишел Фајфер со тренинг против коронавирусот: Вака му даде поддршка на светот (ФОТО)

Еспресо

Хали Бери заработи критики откако го покажа својот син во штикли (ВИДЕО)

Еспресо

Сите ги изненади: Српската пејачка Слаѓа Алегро објави провокативна фотографија, градите во преден план! (ФОТО)

Васко Спасоски
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian