Анастасија Ражнатовиќ во фустан кој сигурно нема да го заборавите: Деколте за најсмелите вљубенички во модата (ФОТО)

Младата пејачка скоро секојднево нè изненадува на Инстаграм со модните комбинации. Анастасија Ражнатовиќ со своите фанови споделува детали од приватниот живот и знае да ги израдува со нејзините модни тркови.

Овој пат Ражнатовиќ откри како се дотерала за една свадба, на која се појавила во една од нејзините посмели модни варијанти.

Одбрала мини фустанче на кое доминира сребрената боја, украсена со бели и сини цветчиња.

Најинтересен дел е горниот, кој се истакнува со интересно и нагласено деколте.

Има и асиметрија во вид на едно откриено раме, а убавата пејачка го комбинирала овој фустан со едноставни сандали и суптилен накит.

Изгледа божествено, погледнете ја!

Instagram
Instagram

Слични објави

Џаред ГИ СОГОЛЕ Хрватите: Од цената на билетите ЌЕ ВИ СЕ СВРТИ, а еве што тоа вклучува

Igor

Бред Пит доаѓа во Србија? За 24 часа може да заработи 400.000 евра!

Еспресо

Не сакаше да се тргне од сопругот кој е болен од коронавирус, па сега стигнаа лошите вести!

Васко Спасоски

Се бореше со ПОСТПОРОДИЛНА ДЕПРЕСИЈА, а сега пејачката го доби третото дете

Igor

Легендарната Тина Тарнер се враќа на сцената!

Еспресо

Префинет италијански сладолед од кафе

Igor

Остави Коментар

пет × 1 =

Слични објави

ЛУНА ПОД НОЖ: Конечно ги доби силиконите што ги сакаше (ВИДЕО)

Igor

Валентина Сампаио е првиот трансродов модел во угледниот магазин „Sports Illustrated“ (ФОТО)

Еспресо

Ја прашаа Марија Шерифовиќ дали би снимила дует со Јелена Карлеуша! Нејзиниот одговор ќе ве изненади! (ФОТО)

Igor

ТЕШКАТА ПРИКАЗНА НА ПОЗНАТАТА ВОДИТЕЛКА: Роднини ја силувале, на 14 години родила бебе кое умрело, а тоа НЕ Е НАЈЛОШОТО што и се случило во животот! (ФОТО)

Igor

Кралица на социјалните мрежи: Абигејл Рачфорд е Инстаграм модел кој нема да можете да го заборавите (ФОТО)

Еспресо

ЦЕЛОСНО ГО ИЗГУБИ КОМПАСОТ: Дали Карлеуша на детски роденден го покажа својот интимен белег?

Igor