Ана Николиќ во ново издание (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ пред две години ја роди ќерката Тара, а од породилиштето излезе со повеќе од 100 килограми, како што тогаш пренесуваа српските медиуми.

Сепак, упорните тренинзи си го направиле своето и Ана сега пак е „онаа старата“.

Скоро во целост се вратила на тежината што ја имала пред бременоста, па на Инстаграм се пофали со нови фотографии.

Позирала во краток свилен фустан и високи чизми, а фановите и порачаа дека изгледа феноменално.

Слични објави

ХИТ бои на коса за оваа есен!

Igor

Што може да ви се случи доколку престанете да имате секс?

Igor

Пејџ Хатавеј е фитнес дива од која има што да се научи! (ФОТО)

Еспресо

Наградуваниот американски драматург Теренс Мекнали почина од коронавирус

Еспресо

Вака се носи моментно најпопуларниот тренд: Ким Кардашијан во феноменален стајлинг

Igor

Иванка Трамп без градник пред Ивица Дачиќ: Фотографијата стана ХИТ на интернет (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

три × оне =

Слични објави

Купил кауч за 70 долари, но тоа што го пронашол во него го шокирало! (ВИДЕО)

Еспресо

Саша Матиќ 16 години е во брак со сопругата, но поради оваа причина веднаш би ја НАПУШТИЛ

Igor

Штотуку Ирина се исели, Лејди Гага се вселува во куќата на Бредли Купер

Igor

Цензура: Забранетите филмови на Нетфликс

Еспресо

НАРЦИС ИЛИ ОШТЕТЕН? Вашиот тип на маж открива многу информации и за вас

Igor

Видео хороскоп за 25 јули, четврток

Igor