Видео хороскоп за 8 август, четврток

Слични објави

„Тој е Селин Дион и Андреа Бочели во едно тело“: Филипинец го отпеа дуетот и jа воодушеви Америка (ВИДЕО)

Еспресо

Маја Беровиќ направи хаос на Инстаграм: Ја покажа тетоважата на ИНТИМНОТО место

Igor

Познатиот комичар жестоко го искритикува Зукерберг!

Igor

Адел откри кога ќе објави нов албум! (ВИДЕО)

Еспресо

Погледнете го МОЌНИОТ НАСТАП на Нета на отворањето на Евровизија

Igor

Џими Хендрикс го објави вториот сингл со хитот „Purple haze“, „Дивље јагоде“ го промовираа првиот албум со Тифа и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Остави Коментар

10 − пет =

Слични објави

Водителката Милена Антовска објави селфи-фотка, ама погледот ќе ви „забега“ само на едно место… (ФОТО)

Igor

Јелена Карлеуша со своја страна на приказната: Сè е лага!

Igor

Пет работи кои не сте ги знаеле за Наташа Малинкова: Носам исклучиво црна долна облека и …

Igor

Луѓето прашуваат дали е реална: Анастасија е најубавата Русинка во светот? (ФОТО)

Igor

Денеска се слави Младенци, празник на љубовта, младоста и бракот

Еспресо

Без шминка, филтери и фотошоп: Цеца го покажа своето ВИСТИНСКО ЛИЦЕ! (ВИДЕО)

Igor