(ФОТО) ГО ИСТЕТОВИРАЛ ЦЕЛОТО ТЕЛО: Завист или пасија?

Се претставува како Реми и е жив доказ дека луѓето многу добро можат да станат зависни од тетоважи – со нив го покрил речиси целото тело!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Remy (@ephemeral_remy)

Реми не открил колку пари потрошил или колку време потрошил за тетовирање, но затоа без никакво двоумење го покажува своето тетовирано тело на социјалната мрежа „Инстаграм“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Remy (@ephemeral_remy)

Многумина таму му се поклонуваат и го нарекуваат „цар“, па дури и неговата партнерка Сара, за која е прекрасен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Remy (@ephemeral_remy)

Реми ужива во вниманието и како што вели, не го допираат негативните коментари.

„Некои велат дека личам на убиец, на Луцифер, па дури и ме нарекуваат луд. Но, на многу обожаватели им се допаѓаат моите тетоважи и едвај чекаат да ја видат новата. Ќе продолжам со тоа, независно дали им се допаѓа тоа на некои или не“, вели тој.

Извор: The Sun

Слични објави

БИЛИ АЈЛИШ ОТКРИВА: Луѓето се плашат од големи гради, изгубив многу следбеници поради нив

Еспресо

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРОГНОЗИРА: Драстични промени, доаѓа вистинско лето!

Ј.К.Д

ПРИРОДЕН РЕЦЕПТ: Мед и лук за подобар имунитет

Еспресо

ИСТРАЖУВАЊЕ: Луѓето кои јадат повеќе млечни масти имаат помал ризик од срцеви заболувања

И. Т.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 24 СЕПТЕМВРИ: Некои разговори можат да придвижат нови интереси

И. Т.

Кој е индискиот гуру Моханџи чии следбеници се Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена

И. Т.
Се вчитува....