13.8 C
Скопје
09:48 - 28 февруари, 2024

Два хороскопски знаци наскоро ќе скокаат од среќа: Среќните девојки на неделата

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе бидат особено успешни следната недела – во периодот од 27 март до 2 април.

Станува збор за два знака од Зодијакот.

Жените родени во овие знаци ќе можат да станат многу посреќни.

Близнаци

За да најдат хармонија и смирување, на жените Близнаци ќе им биде особено важно во овој период да се ослободат од прекумерн работа и да започнат комуникација со убави луѓе, како и да се занимаваат со домашните работи кои успеале да ги запостават во последно време. Сето ова ќе им користи на претставниците на овој знак да насоберат многу позитивна енергија и да блеснат каде и да се појават. Запомнете, некогаш да не правите ништо не значи да не се движите кон целите.

Стрелец

Поволно време и поволни луѓе ќе бидат обезбедени следната недела за жените Стрелец. Тие ќе бидат на вистинското место во вистинско време како привлечени со магија од волшебно стапче. Максималниот резултат ќе биде ако не заборават внимателно да ја проценат ситуацијата, не губејќи ги од вид важните детали. Во овој период подобро е Стрелецот да носи големи одлуки, потпирајќи се не на интуиција, туку на логика.

Животот на овие хороскопски знаци ќе се претвори во бајка: Од понеделник ќе бидете позлатени

Слични објави

(Фото) Моника Левински на голема врата се врати на сцената: Никогаш не изгледала подобро

еспресо

(Фото) Прва објава на Ана Бекута по отсуството од „Ѕвездите на Гранд“: Еве со што е преокупирана пејачката

еспресо

Астропрогноза за среда, 28 февруари: Страст за Раковите, радосна вест за Рибите

еспресо

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо
Се вчитува....