26.8 C
Скопје
18:49 - 14 април, 2024

(Видео) Никогаш не била посекси! Карлеуша го покажа змиското тело во Дубаи, гола и мокра

Српската музичка ѕвезда Јелена Карлеуша (45) на Инстаграм објави провокативно видео од Дубаи, каде со денови престојува, во друштво на своите пријатели и соработници.

Инаку, Карлеуша е познато по објавите на својот инстаграм-профил, каде претежно се наоѓаат провокативни содржини. Но, има и зошто. Пејачката изгледа неверојатно добро, телото го довела до совршенство.

ЈК овој пат објави провокативно видео од плажа, а минијатурното бикини во розова боја со тенки зеленки врвки го открија нејзиното заносно тело. Јелена, покрај бујното деколте, ги покажа и стомачните мускули, тенката половина, како и исончаниот тен.

На себе имала само очила за сонце од модната марка „Баленсијага“, а со објавата го додала „звукот“ на песната „Блок“ која ја објави во рамките на албумот „Алфа“.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Инаку, Карлеуша неодамна беше дел од ревијата на швајцарската модна куќа „Ветемон“ во рамки на Модната недела во Париз. Таа таму прошета по пистата рамо до рамо со Георгина Родригез, свршеницата на фудбалерот Кристијано Роналдо, со која и приватно се дружела. На ревијата беше и познатата манекенка Вини Харлоу. По завршувањето на ревијата, тие две позирале заедно со Јелена Карлеуша.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Слични објави

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо
Се вчитува....