8.8 C
Скопје
02:33 - 27 февруари, 2024

(Видео) Какво изненадување за Анастасија Ражнатовиќ! Срциња, балони… еве што ја чекало во луксузниот хотел во Дубаи

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ Гудељ, која пред неколку дена беше на славата Свети Никола во нивниот дом во Белград, заедно со мајка си и братот, ги спакува куферите и замина за Дубаи.

Анастасија заминала во Обединетите Арапски Емирати со својот сопруг, фудбалерот Немања Гудељ, а во луксузниот хотел во кој престојувале ги чекало спектакуларно изненадување.

 

Имено, на креветот биле ставени ливчиња од роза и црвени балони, а како шлаг на тортата тука биле и заедничките фотографии од вљубениот брачен пар.

Да потсетиме, љубовната приказна на овој млад пар започна преку пријател, а по неколку заеднички излегувања започнаа љубовна врска.

– Се запознавме преку пријател, „кликна“ на прв поглед. Сè ми се допаѓа кај него, засега сè е во ред – раскажала претходно Анастасија.

Анастасија во тајност се венча со својот избраник, фудбалерот Немања Гудељ, а свадбената церемонија се одржа во присуство на нивните најблиски роднини.

 

Слични објави

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо
Се вчитува....