22.8 C
Скопје
08:02 - 24 јуни, 2024

„Се расправаме секој ден“: Српскиот композитор ја потврди врската со Ана Николиќ и откри детали за нивниот однос

Српскиот композитор Горан Ратковиќ Рале ја потврди врската со пејачката Ана Николиќ. Тие двајца неодамна почнаа да живеат заедно.

Имено, Рале во интервјутоо за емисијата „Пулсот на Србија“ проговори за односот со контроверзната пејачка. Тој во текот на својата долга кариера работеше со сите познати пејачи, но вешто го избегнуваше центарот на вниманието. Во последно време поради љубовната врска, тоа не му успева.

– Бев во илегала 30 години и сега одеднаш нешто ме погоди и не знам ни како да се однесувам – изјавил Рале.

За неговата врска со Ана Николиќ веќе некое време се шушка, а Ана со објавите на социјалните мрежи покажа дека гласините се оправдуваат.

– Не кријам, не е неспорно дека сме заедно, но не гледам поента да се инсистира на тоа – признал композиторот.

Со оглед на тоа дека и двајцата важат за темпераментните луѓе, Рале објасни како изгледа нивниот однос.

– Мислам дека би било добро да се вметнат камери каде што живееме за да можете да видите како изгледаат. Јас и Ана се караме секој ден. Цел ден се е како што треба, а потоа навечер се колабира и утре од почеток. Тоа е како Скадар на Бојана. Добро би било да ставите камери во областа каде што живееме за да можете да видите како изгледа – заклучил Рале.

Слични објави

Среќна недела: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во новата недела

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо

(Фото) Се огласи Јелена Карлеуша во екот на разводот со Душко: „Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се…“

еспресо

(Фото) Средба на принцот Вилијам со Тејлор Свифт: „Кошмар зад сцената“, еве ги деталите

еспресо

Сузана Манчиќ отворено за Карлеуша: Таа е безобразна, паметна и дрска жена, не знам ниту една нејзина песна

Еспресо

(Фото) Сите му завидуваат на Огњен Амиџиќ со каква убавица се ожени: Мина во тигрест фустан во ноќно изглегување

Еспресо
Се вчитува....