36.8 C
Скопје
19:14 - 15 јули, 2024

„Опасен фраер е“! Марија Шерифовиќ откри кој е татко на нејзиниот син Марио, ја сподели оваа информација за него

Српската пејачка Марија Шерифовиќ кон крајот на минатата година стана мајка на синот Марио.

Синот на Марија го роди сурогат мајка во Америка, а таткото на малиот остана енигма сè досега, кога пејачката откри неколку информации за него.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic)


Поп-ѕвездата гостувала во емисијата „Амиџи шоу“ кај Огњен Амиџиќ, каде поради вкрстените прашања се согласила да каже нешто за мажот на кој веројатно во иднина ќе личи Марио.

Врз основа на тизерот кој се појави на Инстаграм и изјавата на Марија, може да се заклучи дека ова е маж по кој многу жени копнеат.

– Опасен фраер, Европеец – рекла Марија, а потоа се осврнала на воспитувањето на наследникот.

– Ако стане доктор на науки, ќе живее на Беверли Хилс, ако стане автомеханичар, ќе му го купам целиот Тошин бунар. Така што јас сум еднакво среќна – порачала таа.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AmiG Show (@amigshow)

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....