Кети Пери се онесвести на сред емисија! (ФОТО)

Кети Пери се онесвести на сред снимањето на емисијата „Американски Идол“.

Пејачката почувствувала гас, а потоа многу ѝ се слошило и ја заболело глава. Се што успеала да каже пред да се онесвести било:

„Не се чувствувам добро“.

PRINTSCREEN ACCESS

За време на аудицијата која се одржувала, печачката се пожалила:

„Дали чувствувате некаков гас? Прилично е интензивен“, пренесуваат странските медиуми, а после тоа започнало да ѝ се врти.

„Имам силна главоболка. Лошо е, многу е лошо“, продолжила таа.

Брзата помош брзо реагирала, но деталите за нејзината здравствена состојба се уште се непознати.

Слични објави

Само овие 4 хороскопски знаци можат да простат сè!

Еспресо

Познатата пејачка Сека Алексиќ им се налути на колегите: Не е секоја ситуација за исмејување!

Васко Спасоски

Џинифер Анистон влезе во гинисовата книга на рекорди! Ќе се чудите зошто! (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп за 21.03.2020: Девицата ќе биде љубопитна, а Овенот ќе мора да е љубезен

Еспресо

Евровизија приреди ЛАЖНА ДРАМА за Шведска и Македонија – Еве како се знаеше дека Холандија ќе победи

Igor

Тенисерот ја остави, а сега е во врска со 7 години помлад – Пејачката објави фотка поради која се прашуваме: Дали се реални?

Еспресо

Остави Коментар

десет + петнаесет =

Слични објави

Кортни ја гаѓаше со шише Ким, а таа ѝ се пушти да ја тепа: Драма во реалното шоу на семејството Кардашијан! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пот­пе­че­ни ма­ка­ро­ни со тик­вич­ки и си­рење

Igor

Ситница, но многу важна – Што сака секоја жена после сексот?

Igor

Пејачката и актерот повторно заедно: Го обожаваат заедничкиот живот! (ФОТО)

Еспресо

Хороскоп за 14 ноември: Лавови, не донесувајте избрзани одлуки, Овни, внимавајте со парите

Igor

Партнерот ви е одличен, но не и во кревет? Што да направите?

Igor