11.8 C
Скопје
07:55 - 15 април, 2024

(Фото) Весна Змијанац бакна непознат маж: Помлад од неа и покриен со тетоважи

На социјалните мрежи се појавија фотографии на кои пејачката разменува нежности со непознат за јавноста маж.

Весна Змијанац настапи пред два дена во Софија, пред преполната сала.

Пејачката која Бугарите ја обожаваат со децении, се врати на сцената каде според неа најдобро се чувствува и во таа прилика направила атмосфера за паметење.

Змијанац непосредно пред да излезе на сцената се појави на социјалните мрежи со фотографии на кои разменува нежности со непознат маж.

Но, тоа не е нејзиниот нов избраник, туку шминкерот, а се работи за Цецо Андрев, кој со објавата додаде: „Подготвени за концертот! Успех“.

Слични објави

Кои хороскопски знаци ќе пливаат во пари оваа недела: За Скорпиите зголемување на платата, за Рибите нови инвестиции

еспресо

(Фото) Јована Јеремиќ во емисија во живо ги покажа гаќите, цела Србија откри каква долна облека носи водителката!

Еспресо

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо
Се вчитува....