10.8 C
Скопје
19:50 - 20 април, 2024

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Младата српска пејачка Теодора Џехверовиќ сака да експериментира со својот изглед. Нејзе не и се непознати естетските зафати, новите фризури, но и тетоважите.

Таа веќе има неколку тетоважи на себе, а сега преку социјалните мрежи откри дека планира да го украси своето тело со уште една тетоважа.

Имено, Теодора сега со своите обожаватели сподели дека планира нова тетоважа како и провокативното место каде планира да ја направи.

– Мислам дека знам која е следната – напиша пејачката со сликата од тетоважата веднаш над задникот и со натпис: „Твоја сум“.

Слични објави

Единаесет милиони прегледи за 11 часа: Тејлор Свифт на најубав начин му оддаде почит на легендарниот филм, овој детаљ ги воодушеви сите

еспресо

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо
Се вчитува....