3.8 C
Скопје
19:07 - 5 декември, 2023

(Фото) Со труднички стомак во гламурозен фустан со деколте: Цеца покажа како изгледала додека била бремена со Анастасија

Српската фолк пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ со најновата објава ги разнежни своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, Цеца на својата приказна на Инстаграм сподели снимки од пред речиси 26 години, кога била бремена со својата наследничка Анастасија Ражнатовиќ, која неодамна се омажи за фудбалерот Немања Гудељ.

Цеца Ражнатовиќ во февруари 1998 година беше бремена со ќерката Анастасија и гостувала во тогаш популарното шоу Минимакс.

И тогаш фолк дивата ги оставила сите без зборови. Таа во емисијата на Минимакс дошла во гламурозен црн фустан со големо деколте и ги засенила сите со својот изглед.

На усните имала црвен кармин и брановидна коса до рамениците, а судејќи по големината на стомакот може да се каже дека Цеца веќе била во поодмината бременост.

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....