7.8 C
Скопје
04:32 - 28 февруари, 2024

(Фото) Нивес Целзиус направи хаос на Инстаграм: Прави шпага без долна облека

Хрватската пејачка Нивес Целзиус, поранешна сопруга на поранешниот хрватски фудбалер Дино Дрпиќ, секојдневно објавува провокативни фотографии и видеа на социјалните мрежи.

Следбениците уживаат во глетката на нејзините раскошни облини, кои сака да ги покажува, а притоа облечена во минијатурни бикини и тесни фустани, но овој пат гламурозните фотографии ги замени со видео од теретана, со кое Нивес покажува колку е флексибилна на 42-годишна возраст.

Сепак, настрана фактот што може да направи шпага, сите се прашуваат што е првото нешто што го помислиле кога ги виделе нејзиниот задник и нозете?

Во видеото, Нивес поради случајно или намерно избраната боја на хеланките, изгледа како „од мајка родена“ во долниот дел, што ги натера нејзините следбеници повторно да го погледнат клипот и да се прашуваат…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

Слични објави

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо
Се вчитува....