18.8 C
Скопје
16:22 - 18 мај, 2022

(ФОТО) Кејт Мидлтон во нијанси на сина покажа како се носи кралската боја

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам дводневната турнеја низ Шкотска ја започнаа со посета на Глазгов, а војвотката се појави од глава до пети во сино и повторно сите ги воодушеви со својот стил.

Тегет панталони, светло сина блуза со скриени џебови и едно превиткување кое се протега од вратот до стомакот, елегантен начин за деловниот аутфит да се направи поинтересен и не толку строг. А сето тоа го надополни со морнарски салонки од превртена кожа и ташничка во истата нијанса. Комбинацијата ја заокружи со тегет капут со макси должина, а одлично и се вклопи и вереничкиот прстен со сафир.

Кејт додаде морнарски салонки и чанта во иста нијанса. Таа сето тоа го заокружи со темносино макси палто, а овој изглед одлично се вклопи во нејзиниот веренички прстен од сафир.

Слични објави

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо

(ФОТО) Модна дизајнерка почнала да го тетовира синот уште кога имал шест месеци

Еспресо

(ФОТО)„Збогум Пиже“: Пере од „Нокаут“ со емотивна објава се збогуваше со својот пријател

М.Р.

(ФОТО) На андрогениот стил на Брнабиќ можат да ѝ позавидат и машките колеги

Еспресо

Фановите ја прозваа ќерката на Џони Деп: „Повеќе ги објавуваш градите, отколку што објавуваш за татко ти“

Еспресо
Се вчитува....