-5.2 C
Скопје
00:54 - 26 јануари, 2022

ПРЕСЛАТКО ВИДЕО КОЕ НЕ СМЕЕТЕ ДА ГО ПРОПУШТИТЕ! Најголемиот македонски инфлуенсер меѓу кучињата е фраерот Оги!

Ogi The Champ или Шампионот Оги е единствениот македонски пес – инфлуенсер.

Тој има повеќе од 37 000 следбеници на социјалните мрежи. Одличен е во позирање пред апарат и камера.

Препознатлив е по црвената марама и фантастичниот стил. Западно-шкотскиот бел териер Оги е најдобриот другар на Дино Дамјановски со кого негува другарство веќе осум години.

КАМЕРА – ВИКТОР ПОПОВСКИ

Слични објави

(ФОТО) ТОНИ ЦЕТИНСКИ: Среќен роденден Тоше! Ти и Аки повторно запејте ја „Есен во мене“

Милена Ри

ЕЛТОН ЏОН ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУСОТ: Долгоочекуваните концерти се откажани!

М.Р.

СОВЕТИ И ПРИДОБИВКИ НА СЕКС ЗА ВРЕМЕ НА МЕНСТРУАЦИЈА: Табу или задоволство?

Еспресо

(ФОТО) ИЛИНА АРСОВА СЕ ПРОСТИ ОД МАЕСТРО ЏАМБАЗОВ: Ние вака ќе си се памтиме, насмеани и ведри…

М.Р.

(ФОТО) ЛИЛА ОТКРИ СО КОЈ ГО ДЕЛИ КРЕВЕТОТ: Вистински убавец со зелени очи!

М.Р.

РАЗГОВОР СО МАРИЈА ПИЈАНМАНОВ, НАШИНКА ВО ПАРИЗ: Се будам со вкусна паштета од патка, мојот живот наликува на изложба во музеј, сопругот ми го подари Париз!

Ј.К.Д
Се вчитува....