10.8 C
Скопје
20:58 - 28 февруари, 2024

(Фото) Александра Пријовиќ блесна во зелен фустан со кристали, Тузла „на нозе“: Првата дама на БиХ меѓу највеселите гости

Вчеравечер популарната српска пејачка Александра Пријовиќ го одржа својот прв концерт во Тузла (од двата закажани концерти). Салата Мејдан беше полна до последно место, а Прија блесна на сцената во долг зелен фустан со кристали кој ги истакна нејзините атрибути.

Откако ги распамети Босанците со хитовите и зелениот секси фустан приепен за телото, следуваа уште две промени на тоалетата.

Како што пренесува српски „Телеграф“, една од највеселите гости на концертот била Мирела Беќировиќ, сопругата на Денис Беќировиќ, член на Претседателството на БИХ. Првата дама на Босна и Херцеговина танцуваше до самиот крај со хитовите на Прија.

Мирела Беќировиќ

Овојпат на сцената на Прија ѝ правеа друштво специјалните гости Дејан Костиќ и пејачката Андреана Чекиќ, колешка од натпреварот „Ѕвезде Гранда“.

Слични објави

(Видео) Јована Јеремиќ провоцира: Ги покажа градите и задникот додека вежбаше

Еспресо

(Фото) Огњен Амиџиќ не изгледа на себе: Водителот се појави со седа коса во емисија и ги шокираше гледачите

Еспресо

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

еспресо

Српска пејачка имала тежок живот: „Свирев на пазар за 300 денари“

Еспресо

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо
Се вчитува....