9.8 C
Скопје
02:18 - 15 април, 2024

Ознака : златен лав

ЕспресоСлајдер

(Видео) „Златен лав“ за неверојатната приказна на оскаровката Лаура Поитрас

Еспресо
Филмот „Сета убавина и крвопролевање“ (All The Beauty And The Bloodshed) на Лаура Поитрас ја доби наградата „Златен лав“ за најдобар филм на 79. филмски...