Ознака : здрави палачинки

Гастро марифети

Здрави палачинки кои можете да ги јадете без грижа на совест

Igor
Овој рецепт е токму таков. Состојки: – 1/2 чаша овесни снегулки -1/2 чаша кокосово брашно – 1/2 чаша просо – прстофат сол – 1 лажица...