Ознака : здраствени работници

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Српската естрада со аплауз ги поздрави докторите кои се борат со коронавирусот! (ВИДЕО)

Вчеравечер во 20 часот низ цела Србија од прозорите и терасите се слушаше аплауз посветен за здраствените работници. Се разбира на овој убав гест се...