11.8 C
Скопје
01:16 - 15 април, 2024

Ознака : заспал

ЛајфстајлСцена

Се случува: Аца Лукас заспал на сопствениот роденден (ФОТО)

Igor
Викендот што помина познатиот српски пејач Аца Лукас организираше забава во еден познат ресторан во Белград по повод својот роденден. На роденденската забава биле поканети...