11.8 C
Скопје
00:54 - 15 април, 2024

Ознака : Василка Ѓурчиновски

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдерЧудесни жени

Разговор со Василка Ѓурчиновски: Наградата ми е патоказ дека сум на вистинскиот пат

Јасмина Кантарџиева Димков
Пет наставници од Македонија го понесоа признанието најдобар наставник на неодамна одржаната Меѓународна асоцијација на најдобри едукатори од поранешните југословенски простори што се одржа во...