12.8 C
Скопје
21:53 - 23 април, 2024

Ознака : Валентина Фрадеград

СветСлајдерСцена

(ФОТО) ВАЛЕНТИНА ГО ИЗМИСЛИ „ПРЕВРТЕНОТО“ БИКИНИ: Ова е новата девојка на фудбалерот Кевин Принс Боатенг

Еспресо
Италијанка Валентина Фрадеград за која се смета дека го измисли трендот на „превртеното“ бикини пред три години е во врска со поранешниот фудбалер на Барселона...