26.8 C
Скопје
09:33 - 13 јуни, 2024

Ознака : Кевин-Принс Боатенг

СветСлајдерСцена

(ФОТО) ВАЛЕНТИНА ГО ИЗМИСЛИ „ПРЕВРТЕНОТО“ БИКИНИ: Ова е новата девојка на фудбалерот Кевин Принс Боатенг

Еспресо
Италијанка Валентина Фрадеград за која се смета дека го измисли трендот на „превртеното“ бикини пред три години е во врска со поранешниот фудбалер на Барселона...