26.8 C
Скопје
14:25 - 25 мај, 2024

Ознака : тв пинк

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Жељко Митровиќ стави катанец на „Задруга“: Го потврди крајот на реалното шоу

Еспресо
Сопственикот на српската ТВ Пинк, Жељко Митровиќ, изминатиот викенд влезе во „Задруга“ за да разговара со учесниците во реалното шоу. Неговиот влез ги изненади сите....