17.8 C
Скопје
08:53 - 24 мај, 2024

Ознака : трајлер

СветСлајдерСцена

(Видео) Откриена последната улога на Брус Вилис во неговата кариера: Поглед на „Detective Knight: Redemption“

Еспресо
На почетокот на оваа година, Брус Вилис објави дека се пензионира поради дијагноза на афазија, но има уште многу снимени филмови кои ќе бидат објавени...