14.8 C
Скопје
07:02 - 22 мај, 2024

Ознака : топ-модели

ЛајфстајлСцена

Потпиша договор! Ова е првата Балканка која влезе во друштвото на Дан Билзериан (ФОТО)

Igor
Ула Шемол е првата Балканка која ќе влезе во друштвото на мултимилионерот Дан Билзериан (38). Балканската инфлуенсерка Ула пред месец дена добила понуда која како...