25.8 C
Скопје
13:26 - 25 мај, 2024

Ознака : тиквичка

Дестинации и Дегустации

Пролетна пита од готови кори, тиквички и млад кромид (РЕЦЕПТ)

Igor
Овој рецепт во вашата трпезарија ќе го донесе вкусот на пролетната комбинација од зеленчук и шунка. Потребни состојки: 500 гр готови кори за пита Една...