11.8 C
Скопје
04:23 - 23 мај, 2024

Ознака : терапии

СветСлајдерСцена

Зошто Адел одлучила да се врати на психотерапиите: „Кога сум на турнеи не сум голема уметница“

Еспресо
Адел отсекогаш имала привилегиран однос со своите обожаватели. И токму за нив отсекогаш ги резервирала најинтимните и најличните изјави. Минатиот петок, по повод музичкиот настан...