16.8 C
Скопје
23:44 - 19 мај, 2024

Ознака : теории

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Мистеријата за смртта на принцезата Дијана: Ова се најчудните верзии

Еспресо
Принцезата Дијана од Велс почина пред 25 години под мистериозни околности. Во сите изминати години вообичаено беше да се обвинуваат папараците за смртта на Лејди Ди,...