16.8 C
Скопје
05:11 - 20 мај, 2024

Ознака : теа тиаровиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Теа Таировиќ го смени текстот на песната „Израел и Палестина“: Никогаш повеќе нема да ја пеам така!

Еспресо
Српската пејачка Теа Таировиќ гостувајќи во подкаст истакна дека засекогаш го сменила текстот на сега веќе големиот хит, кој го носи името „Израел и Палестина“....