Ознака : свесен

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Хари и Меган во самоизолација: Принцот не ни бил свесен дека бил изложен на коронавирусот

Еспресо
Војводата и војвотката од Сасекс ги преземаат сите соодветни мерки поради коронавирусот, откако дознаа дека принцот Хари бил изложен на вирусот во текот на неговиот...