Ознака : слободен време

Секојдневие

„Најголемата лага по Дедо Мраз“: Познатата емисија „Карпул Караоке“ всушност е телевизиска измама! (ВИДЕО)

Еспресо
На Јутјуб е објавено видео на кое се гледаат пејачот Џастин Бибер и водителот Џејмс Корден за време на снимањето на телевизиската емисија „Карпул Караоке“....