Ознака : слатки грех

Балкан Сцена

Лепа Брена се присети на почетоците на кариерата со „Слатки грех“ и Саша Поповиќ (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Низ кратко видео што го објави на нејзиниот профил Лепа Брена се присети на своите почетоци со групата „Слатки грех“ во 1960 година. View this...