Ознака : Сашо Каимовски – Панки

Uncategorized

Нема да го препознаете: Погледнете како изгледа Панки по враќањето од притвор! (ФОТО)

Слободен печат
Пред неколку дена како гром од ведро небо одекна информацијата дека познатиот пејач Сашо Каимовски – Панки е пуштен на слобода по неколкумесечниот притвор во...